info@opcable.cz      +420 582 365 188

Sortiment & služby.

Vnitřní telefonické kabely  

Kabely určené pro přenos signálu, hlasovou komunikaci a telefonní stanice pro vnitřní instalaci. Statické stínění chrání signál proti vnějšímu rušení.

J-H(St)H kabely jsou bezhalogenové kabely se schopností retardace ohně.

Kabely pro zabezpečovací zařízení  

Tyto stíněné kabely jsou používány při konstrukci přístrojů a kontrolních systémů, v průmyslové elektronice, v bezpečnostních systémech apod. Stínění zabezpečuje ochranu proti vnějšímu rušení.

Flexibilní datové kabely  

Od automatizace v podnicích až po řízení procesů. Flexiblní datové kabely se uplatní všude tam, kde je třeba kombinace skvělého výkonu, flexibility a prodloužené životnosti kabelu. Využívají se v´případě potřeby téměř neustálého pohybu kabelů.

Zvukové kabely  

Plochý kabel se dvěma vodiči vhodný pro Hi-Fi zařízení, pro zapojení reproduktorů.

Ovládací kabely  

Díky jejich flexibilitě mohou být využity ve stísněných prostorech v telekomunikačním sektoru, elektronických obvodech, měřicích zařízeních, kancelářském vybavení a audio systémech. K použití ve vnitřních prostorách.

Bezhalogenové kabely  

Bezhalogenové kabely nabízí větší bezpečnost v případě vzniku požáru. Schopnost retardace ohně, nízká kouřivost a nižší toxicita kouře oproti standardním kabelům s PVC materiály jsou hlavním důvodem, proč byly tyto kabely vyvinuty.

Katalog v PDF

pdf file

Stáhněte si kompletní katalog OP CABLE ve formátu PDF .