info@opcable.cz      +420 582 365 188

Profil firmy.

Firma OP CABLE, s.r.o. sídlí v průmyslovém areálu v Prostějově. Vznikla v roce 2014 jako nástupce firmy CABITAL s.r.o., která svou činnost datovala od roku 1999. Naším posláním je výroba vodičů a speciálních elektrických kabelů vysoké kvality. V současné době odebírají naše kabely zákazníci na mnoha trzích, jako jsou například: Rakousko, Francie, Belgie, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Itálie a samotná Česká republika. Jsme hrdí na to, že i přes krátkou historii dokázala navázat dlouhodobé vztahy s odběrateli, kteří požadují a oceňují zejména vysokou kvalitu dodávaných kabelů a možnost přizpůsobení konkrétním požadavkům.

op cable logo

Vysoká kvalita

Cílem firmy OP CABLE je nadále poskytovat kabely té nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Proto neustále intenzivně pracujeme na zvyšování efektivity výroby, spolu s plněním přísných požadavků na získání certifikátů (GHOST-R, ISO, EZU).

Kvalita našich služeb je garantována mnohaletými zkušenostmi našich pracovníků a systému firemního managementu.

Jsme specialisté

Firma OP CABLE je specialistou ve výrobě sdělovacích, ovládacích, datových a bezhalogenových kabelů ale i kabelů telefonních a zvukových.

4 hlavní důvody proč zákazníci volí OP CABLE

  1. široké portfolio vyráběných kabelů
  2. přizpůsobení požadavkům zákazníka
  3. rychlé dodání po celé Evropě díky široké paletě partnerů v logistice
  4. péče o dlouhodobé vztahy
op cable výroba
op cable výroba